Salı, 26 May 2020

Bilgi Teknolojileri alanında hizmet verdiğimiz sektörümüzde edindiğimiz bilgi ve deneyimleri kendi bünyemizde oluşturduğumuz deneyimli ve güçlü teknik ekip ile geliştirdiğimiz projelerimizi sektördeki gelişmekte olan firmalara katma değeri yüksek projeler geliştirilmektedir. Günümüzde kaliteli üretimin yanında, memnun müşteri oluşturmanın maliyeti rekabet ortamıyla birlikte kar marjlarını ciddi boyutlarda azaltmaktadır. İşletmelerin varlığını devam ettirebilmeleri Müşteriye sahip olmada yatmaktadır. Memnun müşteri oluşturmanın çözümlerini hazırladığımız projemizi siz değerli firmalarımıza sunmaktan ve hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz;

Yazılım Teknolojisi hizmetlerinde Türkiye'de en iyiler arasında olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “Bilişim Şirketi olmak” tır.

 

Stratejimiz;

Müşterilerimizde oluşan ihtiyaçları yakından takip etmek ve ihtiyaçlara yönelik öncü çözümler sunmak.Müşterilerimizi iş ortaklarımız olarak benimseyip, bitmeyen yakın ilişkiler ile yüksek memnuniyetin devamını sağlamak ve yeni gelişen ihtiyaçlara çözüm sunmak. Teknolojide gelişmeleri takip ederek, yeni ürün ve çözümleri geliştirmek, kurmak ve sonuçlandırmaktır.

En iyi ve güvenilir iş ortaklıkları kurarak, güçlü kanal yapısı ile iç ve dış pazarda gelişmeyi sağlamak. Şirket çalışanları arasında “kuvvetli kültür’’ oluşturmak ve aile olarak davranmaktır.

Şirket Profili

2009 yılında kurulan ARNE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri, Yazılım Teknolojisi uzmanlığını internet ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, şirketlerin iş ihtiyaçlarına cevap veren bilgi işlem çözümleri geliştirerek, hızla büyüyen bir şirkettir.

Ana Faaliyet Alanlarımız;

Kurumsal Yazılım Projeleri Üretmek

Bilgi Toplama Donanım ve Yazılımları geliştirmek

Internet Hosting ve Kiralık Sunucular hizmeti vermek

Dinamik Web sayfaları oluşturmak

Kurumsal Portal yazılımları geliştirmek

Sms uygulama yazılımları geliştirmek

Web tabanlı iş uygulama yazılımları geliştirmek

Güvenlik ve Anti Virüs sistemleri kurmak

 

İşletmelere bir yandan operasyonel ihtiyaçları karşılayan çözümler üretilirken, bir yandan da hazırlanan üst düzey raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olunmaktadır. Bilgi teknolojisi alanında çözüm arayışında olan şirketler, riski azaltmak amacıyla, çözümü oluşturan fonksiyonların tümünü karşılayabilen şirketlere yönelerek, anahtar teslim uygulamalar talep etmektedir. PiramitLive Yazılım ve Bilişim Hizmetleri, müşterilerine çözüm kapsamı içinde gerekli olabilecek Danışmanlık ve Yazılım Projeleri ile tam entegrasyon sağlayan anahtar teslim proje ve hizmetler vermektedir. Bilişim sektöründe insan faktörünün önemini bilen PiramitLive, müşterilerin başarısı üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. PiramitLive’ın hedefi; müşterilerine, verdiği üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli stratejik işbirliği ile birlikte başarıya ulaşmaktır.

 

İnsan Kaynaklarımız

e-insan modelimiz; “Teknolojiyi çok iyi kullanabilen, bilgi sistemlerinin avantajlarından yararlanabilen, hangi işi yapıyor olursa olsun teknoloji sayesinde yaptığı işin verimini kat kat arttırabilen, hatta eskiden hiç yapılmayanı teknolojinin olanakları sayesinde yapabilen, çağdaş, dinamik, entegre olabilen ve fikir üretebilen insandır.”

 

Kurumsal Değerlerimiz

PiramitLive’ın başarısında şüphesiz en kritik rol oynayan “nitelikli insan kaynağımızın” benimsediği temel değerlerdir;

 

1. Güvenilirlik; Şirket içi ve dışı tüm ilişkilerimizde dürüstlük önde gelen değerimizdir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz tüm kuruluşlar ile dürüst ve etik işbirlikleri sergileriz. Müşteri bilgilerini, işimizi yaparken gizliliğini taahhüt ettiğimiz tüm bilgileri istisnasız korur, uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler kurmayı sağlarız. Yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlarız.

 

2. Sahiplenme; İşin gereklerinin yerine getirilmesi, sistemlerimizin korunması, geliştirilmesi ve kişilerin verimliliklerinin artırılmasına yardımcı olma konularında sorumluluklarımızı kabul eder ve Şirketin kaynaklarını özenli ve etkin kullanıp, her hareketimizi Şirketin başarısını göz önünde bulundurarak yaparız. Sadece işin doğru yapılması ile değil Şirketimize kattığı fayda doğrultusunda çalışmalarımızı yürütürüz.

 

3. Başarıya Odaklı Değişim; Dışımızdaki dünyada gerçekleşen değişimleri takip edip uyum sağlamayı, değişmesi gereken alışkanlıklarımızdan kurtularak farklı anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışıp kendimizle birlikte çevremizi de değiştirerek gelecekte de var olmayı amaçlarız. İşini bilinçli yapan, çevresini sorgulayan, çözüm bulan, üstün performans gösteren ve hedefleri doğrultusunda inisiyatif kullanabilen kişiler ile çalışır, başarımızı onlarla paylaşırız.

 

4. Takım Ruhuyla Çalışmak; Takım çalışmasını benimser ve farklı fikirleri en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olarak görürüz. Bu anlayışı da Süreç Odaklı Yaklaşım çerçevesinde ve Şirket amaçları doğrultusunda yaygınlaştırıp geliştirmeye çalışırız. Takım olarak başarma hissini güçlendirerek, tecrübelerimizi paylaşır ve başarılı uygulamaları yaygınlaştırırız.

 

5. Kendine ve Başkalarına Saygı; Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza cinsiyet, dil, din, ırk, ve benzeri sebepleri kullanarak ayrımcılık yapmayız. İletişimimiz her koşulda açık ve saygılıdır. Birbirimize değer verir, dinleriz. Yapıcı ve farklı fikirlerin özgürce söylendiği ve değerlendirildiği bir güven ortamı oluşmasına özen gösteririz. Kendi eylem ve davranışlarımızın başkalarını da etkileyeceğini biliriz. Kişilerin kendi potansiyellerini ortaya koyma isteğine, farklı fikir ve görüşlere saygı gösteririz.

 

6. Sürekli Gelişme; Hızla gelişen teknoloji ve değişen pazar koşullarına kolaylıkla uyum sağlamak ve rekabette öne çıkmak için esnek olmamız gerektiğini biliriz. Esnekliğimiz sürekli gelişmeye dayanır. Sürekli gelişmeyi sağlamak için öğrenmeyi sadece dış kaynaklardan gelecek hazır bilgi olarak görmeyip, bilgiyi çeşitli araçlar kullanarak kişisel araştırma ve çabayla farklı kaynaklardan elde etmek isteriz. Bu bilgiyi de yorumlayarak ürünlerimizin ve hizmetlerimizin verimliliğini, rekabet edebilirliğini artıracak şekilde geliştirir ve uygularız.

 

7. Yaratıcı Düşünme; Problemleri fark etmeyi, farklı düşünmeyi, çözüm geliştirmeyi ve mevcut bilgilerimizden yeni bilgiler üretmeye odaklanırız. PiramitLive olarak varlığımızın özgünlüğünün yaratıcı düşünceden kaynaklandığına inanırız.

 

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin Bilgi Teknolojileri alanındaki gereksinim ve beklentilerini tam vaktinde, en uygun maliyette ve eksiksiz karşılayan, üstün kalitede, güvenilir hizmet sunmaktır.

 

Teknoloji Danışmanlığı

Bilişim teknolojileri kullanımının, iş dünyasında, rekabet edilen firmalar arasındaki pazar payının belirlenmesinde en önemli faktörlerden biri olarak girmesi ile birlikte bu teknolojinin doğru ve etkin olarak kullanılması yaşamsal bir noktaya gelmiştir. Böyle bir ortamda, firmaların kendi bünyesinde bu teknoloji bilgi ve deneyimine sahip nitelikli uzmanlar yetiştirmesi ve bu kadroları her zaman bünyelerinde bulundurma zorunlulukları fazlaca finansal ve yönetimsel yük oluşturmaktadır. Bu noktada hedefimiz, müşterilerimizle aramızda kendi kadroları kadar güvenecekleri, müşterinin ihtiyaçlarının kendi ihtiyaçları gibi gören kadrolarımızla hizmet sunmak, kendi deneyimlerimizi başka firmaların deneyimleri ile birleştirerek paylaşmak ve bu şekilde müşterimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti eksiksiz, ekonomik ve gerektiği zamanda alınmasını sağlamaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon : +90 312 430 48 90
Faks     : +90 312 430 48 91
Mail      : info@arnebilgisayar.com
Adres   : Cengizhan Mahallesi 832. Sokak No: 14/10 
              06480 Ege Mahallesi - Mamak / ANKARA

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Misyonumuz;yazılım geliştirme , sistem entegrasyonu konusunda üstün ve yenilikçi yaklaşımlar bulunup, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve en kaliteli çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz; ulusal ve uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, özgün ve güveniliri çözümleri ile teknolojiye,sektöre ve yeniliğe yön veren, alanında liderliğini koruyan öncü ve yenilikçi bir şirket olmaktır.

NEREDEYİZ ?